Witam Cię serdecznie, 

nazywam się Grażyna Biegańska. W wieku 10 lat odkryłam moją największą pasję – język niemiecki. Już wtedy wiedziałam, że będzie mi on towarzyszył w życiu zawodowym. Studia licencjackie o specjalizacji nauczycielskiej ukończyłam w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Kaliszu. To właśnie na tych studiach zdobyłam wiedzę dydaktyczną oraz metodyczną, którą do dziś wykorzystuję na zajęciach.

Jestem również absolwentką studiów magisterskich w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu o specjalizacji tłumaczenia specjalistyczne. Poznałam dzięki nim m.in. techniki, strategie oraz metody w procesie tłumaczeniowym. Doświadczenie zdobyłam u boku tłumacza przysięgłego, gdzie wykonywałam pisemne tłumaczenia dokumentów urzędowych, sądowych, notarialnych, gospodarczych, szkolnych, medycznych i wiele innych.

cytat

 

Ponadto jestem autorką szkoleń i kursu na poziomie średniozaawansowanym o tematyce opieki nad osobami starszymi. Tworzę również materiały do platformy językowej.
Więcej informacji na temat mojej kariery zawodowej uzyskasz tutaj.

Od ponad 7 lat uczę języka niemieckiego. Prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe. Wiem, z jakimi problemami borykają się moi kursanci, ponieważ przez wiele z nich sama przeszłam, a co za tym idzie, potrafię znaleźć na nie receptę. Wychodząc naprzeciw Uczącym się, udostępniam również swoją wiedzę na bloguInstagramie oraz na Facebooku. Mam nadzieję, że materiały te ułatwią i uprzyjemnią także Tobie naukę języka niemieckiego. 

Prywatnie jestem szczęśliwą i spełnioną kobietą, narzeczoną. W wolnym czasie czytam książki o tematyce rozwojowej. Ogromną przyjemność sprawia mnie również pieczenie ciast i ciasteczek.