❓Uczysz się od dłuższego czasu języka. Znasz go dobrze, potrafisz się dogadać z Niemcami, ale nadal brakuje Ci swobody, a Twoje wypowiedzi są podręcznikowe i wręcz sztuczne?

❓Lubisz oglądać seriale lub filmy niemieckojęzyczne, ale nie do końca wszystko rozumiesz i ciągle notujesz wyrażenia, których ostatecznie nie znajdujesz w słownikach?

❓A może chciałbyś brzmieć bardziej naturalnie, lepiej wyrażać swoje myśli i emocje, a przy okazji posługiwać się potocznymi zwrotami?

Brzmi znajomo?

Zapisz się, by nie przegapić premiery!

Spraw, by język niemiecki stał się dla Ciebie Zrozumiały!

 

Sam pewnie wiesz, jak trudno jest o jakiekolwiek słownictwo z tej dziedziny języka. Nie ma zbyt wielu książek na ten temat, a dostępne w Internecie materiały są szczątkowe.

Nawet na studiach germanistycznych ten obszar traktowany po macoszemu bądź całkowicie pomijany.

A ja od wielu lat mam fioła na tym punkcie!

Wyłapuję wszelkiego rodzaju zwroty i słówka z języka codziennego, filmów, seriali, Youtube, TikToka itd., aż wreszcie postanowiłam stworzyć kurs fiszkowy, by i Tobie ułatwić rozumienie języka codziennego.

kurs online – 600 potocznych zwrotów 
zrozum codzienny j. niemiecki

 

Jeśli przyda Ci się porządna dawka slangu​

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OSÓB ZAINTERESOWANYCH MOIM NAJNOWSZYM KURSEM!

jkocurczarny__0190 (1)

Jeśli jeszcze się nie znamy, to pozwól, że się przedstawię. 

Nazywam się Grażyna Biegańska-Krawczyk.

Jestem z wykształcenia nauczycielką i tłumaczką języka niemieckiego, właścicielką szkoły językowej GERMAG, autorką książki, platformy językowej oraz licznych kursów i szkoleń.

Moją misją jest przełamywanie strachu przed mówieniem, rozbudzenia ciekawości językowej, udowadnianie, że nauka nie musi być trudna i nudna.

 Swoją wiedzą dzielę się od ponad 10 lat na kursach grupowych i indywidualnych oraz na moich mediach społecznościowych w tym na Instragramie.

Sprawdź opinie od moich klientów

2
1
12
7
fgds
350232364_1252333988989640_5057631684050550860_n

Czego możesz się jeszcze spodziewać?

EXTRA BONUSÓW

Dokładam wszelkich starań, aby opinie widoczne na tej stronie pochodziły od klientów, którzy używali moich produktów lub korzystali z moich usług. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z Regulamin opinii.
© 2023 – GERMAG – Grażyna Biegańska – Krawczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka prywatności | Regulamin Newslettera
Projekt strony: SmartAssist
Zdjęcia: Justyna Kocur-Czarny