❓Uczysz się od dłuższego czasu języka. Znasz go dobrze, potrafisz się dogadać z Niemcami, ale nadal brakuje Ci swobody, a Twoje wypowiedzi są podręcznikowe i wręcz sztuczne?

❓Lubisz oglądać seriale lub filmy niemieckojęzyczne, ale nie do końca wszystko rozumiesz i ciągle notujesz wyrażenia, których ostatecznie nie znajdujesz w słownikach?

❓A może chciałbyś brzmieć bardziej naturalnie, lepiej wyrażać swoje myśli i emocje, a przy okazji posługiwać się potocznymi zwrotami?

Brzmi znajomo?

Zapisz się, by nie przegapić premiery!

Spraw, by język niemiecki stał się dla Ciebie Zrozumiały!

 

Sam pewnie wiesz, jak trudno jest o jakiekolwiek słownictwo z tej dziedziny języka. Nie ma zbyt wielu książek na ten temat, a dostępne w Internecie materiały są szczątkowe.

Nawet na studiach germanistycznych ten obszar traktowany po macoszemu bądź całkowicie pomijany.

A ja od wielu lat mam fioła na tym punkcie!

Wyłapuję wszelkiego rodzaju zwroty i słówka z języka codziennego, filmów, seriali, Youtube, TikToka itd., aż wreszcie postanowiłam stworzyć kurs fiszkowy, by i Tobie ułatwić rozumienie języka codziennego.

kurs online – 600 potocznych zwrotów 
zrozum codzienny j. niemiecki

 

Jeśli przyda Ci się porządna dawka slangu​

ZAPISZ SIĘ NA LISTĘ OSÓB ZAINTERESOWANYCH MOIM NAJNOWSZYM KURSEM!

The form you have selected does not exist.

jkocurczarny__0190 (1)

Jeśli jeszcze się nie znamy, to pozwól, że się przedstawię. 

Nazywam się Grażyna Biegańska-Krawczyk.

Jestem z wykształcenia nauczycielką i tłumaczką języka niemieckiego, właścicielką szkoły językowej GERMAG, autorką książki, platformy językowej oraz licznych kursów i szkoleń.

Moją misją jest przełamywanie strachu przed mówieniem, rozbudzenia ciekawości językowej, udowadnianie, że nauka nie musi być trudna i nudna.

 Swoją wiedzą dzielę się od ponad 10 lat na kursach grupowych i indywidualnych oraz na moich mediach społecznościowych w tym na Instragramie.

Sprawdź opinie od moich klientów

2
1
12
7
fgds
350232364_1252333988989640_5057631684050550860_n

Czego możesz się jeszcze spodziewać?

EXTRA BONUSÓW

The form you have selected does not exist.

Dokładam wszelkich starań, aby opinie widoczne na tej stronie pochodziły od klientów, którzy używali moich produktów lub korzystali z moich usług. Opinie są zbierane, weryfikowane i publikowane zgodnie z Regulamin opinii.
© 2023 – GERMAG – Grażyna Biegańska – Krawczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Polityka prywatności | Regulamin Newslettera
Projekt strony: SmartAssist
Zdjęcia: Justyna Kocur-Czarny